Uncategorized

W ciągu godzinki podjedzie po nasze auto autolaweta.

Posted by admin

Bardzo często zdarza się, iż psuje nam się auto. Jeśli chcielibyśmy zdecydować się na naprawę, to starczy, że wybierzemy odpowiedniego mechanika a bez problemów uda nam się rozwiązać problem niesprawnego auta. Czasami bywa tak, że mamy przykre zdarzenia na drodze, którymi są wypadki.

 

Kiedy miał miejsce wypadek w wyniku której pojazd nie nadaje się do jazdy, wówczas konieczne staje się zamówienie lawety. Takowa pomoc drogowa przyjeżdża do nas na zlecenie ubezpieczyciela lub na zgłoszenie nasze samodzielne. Jeżeli zatelefonujemy bardzo szybko, to przeważnie w ciągu godziny podjedzie po nasze auto laweta oraz podwozi je do do pobliskiego mechanika lub po prostu na parking, z jakiego nasz samochód później będzie przetransportowany na złom – po zakończeniu wszystkich czynności przez policję. Musisz jednak pamiętać o tym, iż wynajem autolawety warszawa wiąże się niestety z dość wysokim kosztem. O ile do pewnego poziomu istnieje stawka za ryczałt, to powyżej jej liczy się już stawkę za każdy przejechany kilometr. Nie zapomnij jednak, iż autolaweta nalicza kilometry w jedną tylko stronę, bo kierowca musi wrócić nią do bazy.

 

W grę wchodzą zatem też kilometry drogi powrotnej. Możesz być absolutnie pewny faktu, iż jeżeli będziesz potrzebował pomocy na drodze, to ją zawsze uzyskasz. Najważniejsze jednak jest to ażeby po każdym niefortunnym zdarzeniu nasze zdrowie było w dobrej kondycji, każdy pojazd można naprawić. A jeżeli okaże się to niemożliwe, to zawsze istnieje możliwość kupić nowe auto.