Dom i rodzina

Najważniejszym kłopotem jest przyczyna waszego rozstania.

Posted by admin

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom nauczycieli do tego, ażeby się wytrwale uczyć, lecz też namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach spora ilość dziewczyn wyjątkowej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką śliczną pannę w klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, by za wszelką cenę udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu możemy ogłosić sukces. Jesteście parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie wychodzi na jaw, że nie potrafisz o niej zapomnieć. Powstaje zatem problem: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Powinniśmy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Najistotniejszym kłopotem jest przyczyna waszego rozstania. Trudno jest powrócić do byłej, gdy zdradziliśmy ją z inną panną. Powinniśmy wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga i nie zawsze kończy się powodzeniem. Rzecz jest łatwiejsza, jeśli rozeszliście się, gdy wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, że po jakimś czasie ponownie się spotkacie, a znowu coś zaiskrzy. Czasami jednakże powinniśmy początkowo udowodnić, iż zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód rozstania jest zatem kwestią bardzo ważną! Potem ustalamy, jaki jest obecny status naszej byłej dziewczyny. W szkole możemy to ustalić bardzo szybko, ponieważ nigdy nie braknie osób, które doniosą nam o kolejnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeżeli nie posiadamy takowych informacji od przyjaciół, zostaje nam jeszcze facebook, twitter lub inne portale, z których, ona korzysta. Dziewczyny uwielbiają chwalić się swoimi nowymi związkami w sieci. Portale pomagają nam również oszacować nastrój byłej partnerki. W momencie kiedy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Wciąż tęskni oraz wyczekuje na twój krok. Będziemy mogli wtedy się odezwać neutralnie oraz próbować niezwykle delikatnie oraz z dużym wyczuciem odzyskać najpierw jej nadszarpnięte zaufanie, a później również i serce. Jednak jeśli publikuje zdjęcia z zabaw, ukazujące, jak dobrze się bawi, to oznacza, że chce o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wówczas z wyczuciem odwdzięczyć się tym samym (lecz bez przeginania!). Z całą pewnością szybko rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może stać się naszym największym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać a także ukierunkować. Skrajne emocje to oznaka dużego zaangażowania. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak dobrze znamy naszą ex. Wiemy jak się zachowuje, kiedy jej smutno. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po zerwaniu. Zazwyczaj dziewczyny mają bardzo drapieżny charakter, zatem także musimy pokazać pazury, równocześnie ukazując gotowość ich schowania.

 

Powinniśmy mieć na uwadze, że decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednakże tricków byśmy nie stosowali, to zawsze najbardziej istotne jest nasze uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego jesteśmy w stanie dużo poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej – ukazać, iż żar naszego serca jest utrzymywany tylko dla niej!