Dzieci, Rozrywka i hobby

Dostępne są figurki kolekcjonerskie Pop, które prezentują ważne osobistości.

Posted by admin

Figurki winylowe z kanciastymi oraz dużymi głowami to charakterystyczny znak rozpoznawczy działalności Funko polska. Seria Pop! jest aktualnie znana w każdej części świata. Co się kryje za niezwykłą sławą figurek kolekcjonerskich Funko Pop!?

Figurki kolekcjonerskie Funko Pop!

Funko jest amerykańską działalnością, którą założono w 1998 roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów figurek jak również innych przedmiotów dla zapalonych kolekcjonerów. Figurki Funko Pop! przyciągają uwagę charakterystycznym wyglądem. Są przygotowane z winylu- tworzywa sztucznego. Te figurki mają duże, kanciaste głowy, które w połączeniu z znacznie mniejszymi ciałami utworzyły bardzo rozpoznawalne zestawienie. Wierne odwzorowanie wszystkich szczegółów to ich wielki atut. Cała figurka umieszczana jest w eleganckim pudełeczku z okienkiem – nie wyrzucajmy go, dlatego że figurka może stracić na swojej wartości. Tym, co sprawiło, iż figurki Pop! są tak znane, jest ich ekskluzywność i nawiązanie do pop-kultury. Dlatego nie tylko i wyłącznie budzą w wielu pasję do kolekcjonowania, lecz także mogą być świetnym rozwiązaniem na lokatę kapitału. Takie figurki z poniektórych serii osiągają astronomiczne kwoty na organizowanych aukcjach. Przedsiębiorstwo systematycznie wprowadza nowe serie produktów, pośród których każdy ma możliwość odnaleźć dla siebie coś interesującego.

Funko Pop!: najbardziej pożądane serie

Figurki Funko Pop! oferowane są w licencjonowanych seriach, dlatego fani seriali, filmów, animacji, komiksów, gier komputerowych, jak również piosenkarzy czy aktorów mogą bez problemu stworzyć kolekcję swoich ulubionych postaci.

W gronie najbardziej znanych serii figurek Funko Pop! zaliczamy: Harry Potter,Gra o Tron, Star Wars, Rick & Morty Disney: Kraina Lodu, Toy Story, Mała Syrenka, Król Lew a także wiele innych , Marvel: Avengers jak i Iron Man, Thor, Hulk a także inni , DC Comics: Wonder Woman, Batman, Superman oraz inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Dostępne są także figurki kolekcjonerskie Pop, które przedstawiają ważne osoby, przykładowo aktorów, piosenkarzy, wynalazców. Własne figurki mają m.in. książę Harry i królowa Elżbieta II, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

 

 

Jeśli chodzi o zainteresowanie figurkami Funko nasz kraj również posiada wielkich kolekcjonerów, którzy stale poszerzają własne zbiory o kolejne figurki. Dzisiaj figurki Pop! są do kupienia w bardzo wielu miejscach. Można zakupić je w sklepikach z zabawkami, sklepach muzycznych, sklepach z filmami, z grami komputerowymi. Największy wybór figurek czeka w internetowych sklepach oraz na różnych aukcjach – tam możemy dostać niedostępne już, wyprzedane modele. Średnia kwota za figurkę kolekcjonerską firmy Funko Pop! to mniej więcej pięćdziesiąt pięć pln, lecz niektóre produkty z limitowanych edycji osiągają od 100 złotych do ponad 300 zł. Ażeby zakupić je w niższej cenie, należy porównywać oferty pomiędzy sklepami i czekać na zdarzające się promocje.